sms15 - komentarze


Siema , dzi¶ znowu padało . Mam dosyć tej pogody , nie można wyj¶ć na dwór bo zaraz pada . Choć wczoraj udało mi się wyj¶ć na dwór pograć w noge z Krzy¶kiem , Łukim , Paulin± i z Hubertem , lecz do domu pogonił nas deszcz ale fajnie się grało :) . Dzi¶ z rana byłem w ko¶ciele z Krzy¶kiem i Kub± ale były jaja ale nie chce mi się o tym pisać . Dzi¶ był mecz Bobrów z Marymontem , wygrali¶my 3-0 . Choć mogli¶my mieć nie pełny skład ale na mecz był pełen , nawet było 2 na rezerwie . Po powrocie do domu obejrzałem 2 czę¶ci filmu "Residrnt Evil" i "Residrnt Evil2 Apokalipsa " zajefajnne filmy polecam . Pozdro dla Olgi , Karoliny , Pauliny , Juli , Angeli Martyny i Edzi :*:*

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.05.2006 :: 20:11 :: ckv10.neoplus.adsl.tpnet.pl

hejo Sławek!nom ta pogoda jest beznadziejna!!blee:/:/a bym sobie pograła z Tob± i Krzy¶kiem W. w nogę tak jak przedtem

dzięx za pozdro dla mnie i wieeeeeelkie buĽki dla Ciebie!:*:*jakby co¶ to mi pożyczysz te filmiki
21.05.2006 :: 20:09 :: cjy112.neoplus.adsl.tpnet.pl

mandarynka

Bardzo smieszny jeste¶ [buhehehehe] ;(
21.05.2006 :: 20:05 :: akr183.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

exra szablon:)
21.05.2006 :: 20:01 :: 82.160.33.66

olgusia

No to fajnie miałe¶:)Dzięki za pozdro:):)Buziaki:*
21.05.2006 :: 19:56 :: cla100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

No wczoraj się super grało...ja też mam dosyć tej pogody!!!:/:/:/choć ja z Karolin± wychodzimy nawet w deszcz..:))a ja dokładnie nie wiedziałam ile w koncu było...bo widziałam tylko 2 bramki..hehe:))dziex za pozdro!!!:****:***dla Ciebie!!!!
Talk.pl :: Wróć