sms15 - komentarze


Dzisiaj był sprawdzian kompetencji . Wcześniej gdy nie myślałem o tym sprawdzianie ( gdy byłem w 4 , 5 i połowa 6 )to wszystko było ok , ale teraz tuż przed sprawdzianem było troche nerwów :( .
A najgorsze było że musiałem z Krzyśkiem zostać jako "komisja" sprawdzaliśmy czy wszystko jest w porządku. Kilka osób mówiło że próbny test jest trudniejszy ,a oficjalny łatwiejszy. Moim zdaniem w tym przypadku było na tym samym poziomie,(trudnym). Po szkole z Łukaszem , Darkiem i z jakimś chłopakiem graliśmy w kosza i Piłkę Nożną. Tylko że ten chłopak był od nas większy o ok. 20cm więc trudno grało się z nim w kosza. Po tem z Krzyśkiem graliśmy z dziewczynami w noge a i z kloziem i innym kolegą. Pozdro dla wszystkich odwiedzających :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.04.2006 :: 21:35 :: ckh45.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

WEJDZ DO MNIE Napisałam opowidanie... ktora nie jest za szczesliwe.. zapraszam :)
11.04.2006 :: 07:39 :: cln62.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulina ;-D

A dla mnie ten był trudniejszy.. i chyba zadobrze mi nie poszedł...Ale co tam i tak zdam i chyba nie bedzie mniej niz 20pkt.Pozdro dla Ciebie!!!
05.04.2006 :: 14:20 :: ckh171.neoplus.adsl.tpnet.pl

sms15

sorry za pomyłke 20cm a nie 2 cm...

05.04.2006 :: 10:15 :: 82.160.33.66

olexa

Siema!Wcale test nie był taki trudny..:)Tylko matmy dużo.:/A poza tym to 2cm.to jeszcze nie taka duża różnica.:)Pozdro dla ciebie!
Talk.pl :: Wróć