ARCHIWUM

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty

LINKI

{linki}

KSIĘGA

 

design by gingery

 

 

Link :: 13.05.2006 :: 21:38
Narazie koniec zmian, będe utrzymywał świerzość notek i takie tam . Mam dduużo do napisania . Pozdro dla wszystkich!
Komentuj(1)


Link :: 17.05.2006 :: 13:32
Siemka dziś znowu była próba Na początku dało się wytrzymać ale później to słońce tak przypiekało że nie dało się wytrzymać, ale my na szczęście siedzieliśmy na końcu i mogliśmy sobie leżeć . a najlepsze jest to że juto już jest uroczstość czli koniec prób Dobra kończe , pozdro dla Edzi , Lukiego , Karliny i Pauliny
Komentuj(33)


Link :: 18.05.2006 :: 17:57
Siemka , dziś była uroczystość nadania imienia naszej szkole Jana Pawła II . Co dziwne w kościele z nami był pan Rosa , dziwne bo on z nami nie chodził do kościoła na rekolekcje a tym tym razem posze-dł . Na boisku bylśmy ze 3 godz. nie wiem dokładnie . Gdyby nie ten
upał no było by dobrze a tak słońce piekło . Jutreo znowu do budy , ja nie chce!! ale trzeba . Pozdro dla Edzi , Łukiego , Pauliny , Karoliny , Olgi i reszty ))
Komentuj(3)


Link :: 19.05.2006 :: 19:39
Siemka , dziś w budzie nic nie było ciekawego , jak zwykle nuuudy. Dziś w szkole dostaliśmy batoniki za wczoraj i cukierki z bankim spółdzielczym od dyrektora ,hehe ,(ale mają reklame).
Po szkole było fajniej i dowiedziałem się ciekawej rzeczy ale nie moge powiedzieć , wiedzie bo ta osoba zabroniła mi tego mówić więc będe honorowy i nie powiem tego . Potem szła burza co prawda mała ale jak lałoi wiało , a moja mama poszła na miasto bez parasolki hehe ,musiałem z tatą iść po nią z parasolkami . a gdy włązyłem kompa to zaczełem gadaćz dwoma osobami naraz (horror) obie osoby w tym samym czasie pisały , ale sobie poradziłem. pozdro dla Olgi , Łukiego , Edzi ,Angeli ,Karolilny Pauliny , Juli i reszty
Złote myśli:
Miłość ,
o miłości można dużo pisać,
o niej pisali wielcy poeci ,
a ja napisze krótko ,
bo noa szybko przeleci.
Więc pilnujmy swej miłości,
by ona nam nie przeleciała.




Komentuj(3)


Link :: 20.05.2006 :: 11:46
Siema , na początku dnia dwiedziałem się o czymś strasznym , ale ta osoba poprosiła mnie o to żebym tego nikomu nie mówił więc nie powiem. Powiem tylko do niej żeby się trzymała skoro nic się nie stało jemu(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) . Ja nie rozumiem tych dziewczyn na początku mnie okamała prawie wszysko co wiem o niej to jest nieprawda a później jeszcze mówi że to małe kłamstwo a później ... ehhh szkoda gadać .Pozdro dla Edzi,Łukiego , Karoliny ,Pauliny i dla Olgi.

Komentuj(6)


Link :: 21.05.2006 :: 19:51
Siema , dziś znowu padało . Mam dosyć tej pogody , nie można wyjść na dwór bo zaraz pada . Choć wczoraj udało mi się wyjść na dwór pograć w noge z Krzyśkiem , Łukim , Pauliną i z Hubertem , lecz do domu pogonił nas deszcz ale fajnie się grało :) . Dziś z rana byłem w kościele z Krzyśkiem i Kubą ale były jaja ale nie chce mi się o tym pisać . Dziś był mecz Bobrów z Marymontem , wygraliśmy 3-0 . Choć mogliśmy mieć nie pełny skład ale na mecz był pełen , nawet było 2 na rezerwie . Po powrocie do domu obejrzałem 2 części filmu "Residrnt Evil" i "Residrnt Evil2 Apokalipsa " zajefajnne filmy polecam . Pozdro dla Olgi , Karoliny , Pauliny , Juli , Angeli Martyny i Edzi :*:*
Komentuj(5)


Link :: 23.05.2006 :: 17:54
Siema , dziś robie notke z 2 dni. wczoraj w szkole było spoko dowiedzieliśmy się jakie mamy wyniki z testu kompetencjii ja miałem 3 wynik w naszej klasie miałem 27 pumktów. Byłem lepszy od Edzi haha:).Na W-F-ie graliśmy w noge , choć nie mieliśmy najlepszego składu to był remis 3-3 (1 brama moja!!). Z takim składem to było dobrze . Po szkole wyszłem sobie na rower , jeżdiłem ze 2,30 godz. , ale nie żałuje . Na początku dziewczyny uciekały przed radarem , jaki on jest "pojebus" jak by to Paulina powiedziała na niego. Dziś w szkole było spoko choć mieliśmy dyktando . Z dyktanda miałem 4 , więc nie było źle . Na WF-ie tylko skakaliśmy w dal. spoko ,bo Rosa mówił że będziemy biegać na kilosa ale nioe biegaliśmy uf... co za szczęście :) pozdro dla Łukiego , Edzi , Olgi ,Pauliny , Karoliny , Angeli , Buły , Martyny i Kuby. :):):):):):)

Komentuj(3)


Link :: 24.05.2006 :: 21:59
Siema!!! dziś w szkole było spoko . Nic ciekawego , jak zwykle. Po szkole poszłem z Krzyśkiem do Lukiego robić plakat . Co prawda ja poszłem im tylko pomóc bo oni mieli się poprawiać z plasty ale za Krzyśka weszłem ja .Chyba najwięcej zrobiłem w tym plakacie. potem z Łukim graliśmy meczyka skończyliśmy na karnycz 2-1 dla mnie.
gdy pisze tą notke to spojzłem na nebo w nocy,takie ciche , tajemnicze . Tyle gwiazd na nim ,samotnych zupełnie jak ja .
Pozdro dla Łukiego , Edzi , Pauliny , Karoliny ,Martyny , Kuby , Buły i Edzi:)-:(:(
Komentuj(5)


Link :: 25.05.2006 :: 20:34
Siema , dziś w szkole było jak zwykle nudno . Na WF-ie biegaliśmy na kilosa spoko nie było tak źle , później graliśmy w noge na 2 kontakty . Głupio tak się gra ale spoko (był remis) po szkole poszłem do Łukasza pograliśmy w gałe wygrałem !! jak zwykle.
potem pojeździłem po mieście spotkałem fajne dziewczyny :):) i wróciłem do domku . I znowu nudy . Pozdro dla Łukiego , Olgi , Edzi , Karoliny , Pauliny , Martyny , Angeli i Doroty :):):)
Komentuj(15)


Link :: 26.05.2006 :: 23:44
Siema , dziś naszczęśćie nie byłem w szkole i pospałem sobie do 10.20 jak żadko. Prawie cały cały dzień padał deszcz . Wkońcu udało mi się pójść na rower pojeździć . Ale na mieście nikogo nie było więc pojechałem do Łukiego pograliśmy w noge . A Łukasz turniej dokończymy kiedy indziej . Dobra kończe już Pozdro dla Łukiego , Olgi , Edzi , Karoliny , Pauliny , Martyny , Angeli i Doroty
Komentuj(15)


Link :: 28.05.2006 :: 18:38
Siema , przez te 2 dni nie wychodziłem na dwór , przez to głupią pogode.Bo po co mam jeździć na rowerze po deszczu? i dla tego siedze w domu .nawet nie chce mi się siedzieć przed komputerem , ale musze pisać . Pozdro dla Łukiego , Olgi , Edzi , Karoliny , Pauliny , Martyny , Angeli i Doroty
Komentuj(1)